ZNAČKA PAUL ALLAN

Značka Paul Allan je na českém trhu od roku 2006. Kadeřnický salon sídlí v Obchodním a zábavním centru Zlaté Jablko na náměstí Míru ve Zlíně. Díky kvalitním produktům, značkové vlasové kosmetice a především kadeřnickému umu celého týmu, patří Paul Allan Hair Design mezi špičkové kadeřnické salony v České Republice.

Salon Paul Allan Hair Design je pro zákazníky otevřen 7 dní v týdnu včetně státních svátků
od 9:00 – 21:00.

SPOLUPRACUJEME S PROFESIONÁLY V OBORU

Kérastase Tigi Tangle Olaplex Loreal Label.m ghd

PAUL ALLAN A.H

Paul pracoval více než 25 let jako umělecký ředitel pro prestižní vlasové značky jako SEBASTIANTIGILOREALGOLDWELL, WELLA a jiné. Měl tu čest spolupracovat s ikonami mezinárodní kadeřnické scény jako GUY KREMMERTREVOR SORBIE, uměleckým týmem TIGI v čele s nejlepším kadeřníkem světa ANTHONY MASCOLO. Za svoji uměleckou kariéru ve Velké Británii prezentoval svoji osobitou práci na stovkách prestižních kongresech a workshopech. Paul získal titul A.H. z City and Guilds London (Advanced Hairdressing and advanced hairdressing science)

Perfect haircut and healthy hair are the most important for my work.

PRESTIŽNÍ OCENĚNÍ
Za své působení ve Velké Británii získal mnoho prestižních světových ocenění:

  • STEINER HAIRDRESSER OF THE YEAR/ Kadeřník roku Velké Británie
  • FINALIST SOUTHERN HAIRDRESSER OF THE YEAR / Finalista v soutěži kadeřník roku jižní Velké Británie
  • TWICE FINALIST FOR LOREAL COLOUR TROPHY MEN AND WOMEN UNITED KINGDOM / Dvakrát finalista v nejdéle trvající kadeřnické soutěži na světě L’Oréal Colour Trophy
  • Titul A.H. z City and Guilds London (Advanced hairdressing and advanced hairdressing science)
  • A mnoho dalších, dále pak stylingy pro zahraniční časopisy jako VOGUE nebo ELLE.

Všechny tyto zkušenosti vnímá Paul jako velmi obohacující a nezapomenutelné. Rozhodl se proto tyto několikaleté zkušenosti zužitkovat a otevřít v České republice svůj vlastní salon. Svoji pozornost soustřeďuje zejména na rozvoj svých zaměstnanců a na stále se rozrůstající klientelu.

PERFEKTNÍ STŘIH JE ZÁKLAD
Pro Paula je základem perfektní střih, který si klienti nemusí doma náročně upravovat. Vyznává přirozené barvy, jednoduché, moderní ženské střihy, které dotváří osobnost každé ženy a její jedinečnost. Účes nesmí postrádat ženskost, musí být elegantní, chic a zároveň trošku drzý. Základem jsou zdravé vlasy, proto pracuje s nejkvalitnějšími vlasovými produkty na trhu.