Služby

KŮRY A OŠETŘENÍ

KŮRY A OŠETŘENÍ

Vlasová péče OLAPLEX zajišťuje eliminaci poškození vlasů během chemického zásahu. Olaplex je posilující prvek, který dokáže regenerovat vlasy i během barvení a napravovat každodenní zatěžování. Struktura a kvalita vlasů se výrazně zlepší již po prvním použití Olaplex.

Maska Olaplex 4v1
Vysoce koncentrovaná regenerační maska 4 v 1 dodávající vlasům lesk a okamžitou hydrataci.

Olaplex saloní péče od 890,-
Olaplex maska 4v1 od 290,-
 


Logo

Kérastase Fusio-Dose

Hloubkově obnovuje oslabené vlasy, navrací jim sílu a zvyšuje jejich odolnost. Koncentrovaná kúra pro oslabené vlasy Kérastase Fusio-Dose zevnitř vyživuje a posiluje vlasová vlákna a činí vlasy odolnými vůči poškození. Díky unikátní technologii s obsahem ceramidů chrání vlasy před třepením a lámáním a navrací jim vitalitu a energii. Kůru vám přizpůsobíme dle vašich vlasů. Cena za ošetření od 450 Kč.

 

Péče značkou Kérastase

Vaše vlasy ošetříme šamponem, kondicionérem nebo maskou luxusní značky Kérastase. Cena za ošetření od 100 Kč.


Čistící a obnovující řada Premiér

Nová řada Première je určená pro všechny typy poškozených vlasů, od jemných až po silné. Pomáhá zbavovat vlasy přebytečného vápníku pomocí kyseliny citronové a organické kyseliny. Právě organická kyselina působí na povrchu i v jádru vlasového vlákna a účinně redukuje projevy matných a nepoddajných vlasů. Po odstranění vápníku proniká do vnitřní struktury vlasu aminokyselina glycin pro hloubkovou obnovu vlasů. Pomáhá tak obnovit poškozené keratinové vazby a výrazně snižuje lámavost vlasů.


Obnovuje až 99 % původní síly vlasů*
O 93 % méně lámavosti vlasů**
O 75 % více lesku***
*při nepřetržitém používání celého systému
**v porovnání s šamponem bez kondicionéru
***proti neumytým vlasům


Klíčové ingredience nové řady Première
8% KONCENTRACE ČISTÝCH KYSELIN

KYSELINA CITRONOVÁ: Organická kyselina, která působí zevnitř i zvenku a odstraňuje matný vzhled a tvrdost vlasů
AMINOKYSELINA GLYCIN: Proniká do hloubky jádra vlasu a opravuje ho. Obnovuje přerušené vazby v keratinových řetězcích, a výrazně tak snižuje lámavost vlasů.

Cena za ošetření od 990 Kč


 

Péče K18


Léčí poškození způsobené odbarvováním, barvou, chemickými službami, teplem a mechanickým stylingem. Obnovuje 91% původní pevnosti a 94% původní pružnosti. Vhodné pro všechny typy vlasů. Cena od 790 Kč.
 


 

Malibu C 
 

Produkty Malibu C dbají na zdraví vlasové pokožky a vlasů.
Spolehlivě odstraňují nánosy minerálů a chloru ve vlasovém vlákně. Zbavují vlasy a pokožku hlavy nánosů těchto nechtěných minerálů a chemických přísad. Pomáhají uzdravit i ty nejpoškozenější vlasy. Výsledkem  je jejich znatelně lepší kondice. Připraví vlasy pro úspěšné a předvídatelné barvení a další chemické procesy v salonu. Cena od 990 Kč.
 


 

Metal detox
 

Neutralizuje kovové částice ve vlasu. Zajišťuje rovnoměrný barevný výsledek a delší výdrž barvy, menší riziko lámání konečků. Cena od 450 Kč.

 

 

V salonu Paul Allan Hair Design pracujeme s těmito značkami vlasové kosmetiky:
Loga

Možnost zakoupení vlasových doplňků, jako jsou kartáče a vlasové gumičky Tangle Teezer, žehličky na vlasy značky GHD a další.

 

 

 

DARUJTE DÁRKOVÝ POUKAZ

Nabízíme dárkové poukazy v hodnotě 500 Kč, 1000 Kč a 2000 Kč. Poukazy jsou k vyzvednutí na salonu Paul Allan Hair Design.

Nově rozesíláme poukazy i online, to znamená, že Vám poukaz přijde do mailu a Vy nebo obdarovaný nám jej na recepci předložíte v telefonu nebo nám řeknete kód, který je na poukazu uveden. 

Poukazy můžeme objednat telefonicky +420 775 283 575.