Služby

KŮRY A OŠETŘENÍ

KŮRY A OŠETŘENÍ

Olaplex

Jedná se o originální chemickou recepturu, která dokáže znásobovat a obnovovat rozbité vlasové vazby. Olaplex se používá jako součást pro jakýkoli zásah do barvy vašich vlasů nebo jako samostatné ošetření. Tento přípravek se stal jedním z nejrevolučnějších ve světě kadeřnického průmyslu.

Cena za ošetření 550 Kč.

Logo

NanoKPlex

NanoKPlex je keratinové účinné ošetření, které vlasům dodá zdraví, elasticitu, lesk, hebkost a poddajnost. Je založeno na nové generaci patentované technologie, kdy obsažené čerstvé mléko napomáhá k samoošetření vlasu z jeho nitra.

Cena za ošetření 990 Kč.

 

Logo

L’Oreal Absolut Repair Powerdose

Okamžitá péče, která vlas uhlazuje a zjemňuje, hloubkově vyživuje, dodává mu pružnost a lesk. Zaručuje snadnější úpravu vlasu a jeho regeneraci.

Cena za ošetření 300 Kč.

 

Logo

Kérastase Fusio-Dose

Hloubkově obnovuje oslabené vlasy, navrací jim sílu a zvyšuje jejich odolnost. Koncentrovaná kúra pro oslabené vlasy Kérastase Fusio-Dose zevnitř vyživuje a posiluje vlasová vlákna a činí vlasy odolnými vůči poškození. Díky unikátní technologii s obsahem ceramidů chrání vlasy před třepením a lámáním a navrací jim vitalitu a energii. Kůru vám přizpůsobíme dle vašich vlasů.

Cena za ošetření 300 Kč.

 

Péče značkou Kérastase

Vaše vlasy ošetříme šamponem, kondicionérem nebo maskou luxusní značky Kérastase.

Cena za ošetření 100 Kč

 

V salonu Paul Allan Hair Design pracujeme s těmito značkami vlasové kosmetiky:
Loga

Možnost zakoupení vlasových doplňků, jako jsou kartáče a vlasové gumičky Tangle Teezer, žehličky na vlasy značky GHD a další.

DARUJTE DÁRKOVÝ POUKAZ

Nabízíme dárkové poukazy v hodnotě 500 Kč, 1000 Kč a 2000 Kč. Poukazy jsou k vyzvednutí na salonu Paul Allan Hair Design.

Nově rozesíláme poukazy i online, to znamená, že Vám poukaz přijde do mailu a Vy nebo obdarovaný nám jej na recepci předložíte v telefonu nebo nám řeknete kód, který je na poukazu uveden. 

Poukazy můžeme objednat telefonicky +420 775 283 575.