Služby

KŮRY A OŠETŘENÍ

KŮRY A OŠETŘENÍ

Olaplex

Jedná se o originální chemickou recepturu, která dokáže znásobovat a obnovovat rozbité vlasové vazby. Olaplex se používá jako součást pro jakýkoli zásah do barvy vašich vlasů nebo jako samostatné ošetření. Tento přípravek se stal jedním z nejrevolučnějších ve světě kadeřnického průmyslu.

Cena za ošetření od 550 Kč.

Logo

NanoKPlex

NanoKPlex je keratinové účinné ošetření, které vlasům dodá zdraví, elasticitu, lesk, hebkost a poddajnost. Je založeno na nové generaci patentované technologie, kdy obsažené čerstvé mléko napomáhá k samoošetření vlasu z jeho nitra.

Cena za ošetření od 990 Kč.

 

Logo

L’Oreal Absolut Repair Powerdose

Okamžitá péče, která vlas uhlazuje a zjemňuje, hloubkově vyživuje, dodává mu pružnost a lesk. Zaručuje snadnější úpravu vlasu a jeho regeneraci.

Cena za ošetření od 300 Kč.

 

Logo

Kérastase Fusio-Dose

Hloubkově obnovuje oslabené vlasy, navrací jim sílu a zvyšuje jejich odolnost. Koncentrovaná kúra pro oslabené vlasy Kérastase Fusio-Dose zevnitř vyživuje a posiluje vlasová vlákna a činí vlasy odolnými vůči poškození. Díky unikátní technologii s obsahem ceramidů chrání vlasy před třepením a lámáním a navrací jim vitalitu a energii. Kůru vám přizpůsobíme dle vašich vlasů.

Cena za ošetření od 300 Kč.

 

Péče značkou Kérastase

Vaše vlasy ošetříme šamponem, kondicionérem nebo maskou luxusní značky Kérastase.

Cena za ošetření od 100 Kč

 

V salonu Paul Allan Hair Design pracujeme s těmito značkami vlasové kosmetiky:
Loga

Možnost zakoupení vlasových doplňků, jako jsou kartáče a vlasové gumičky Tangle Teezer, žehličky na vlasy značky GHD a další.

DARUJTE DÁRKOVÝ POUKAZ

Nabízíme dárkové poukazy v hodnotě 500 Kč, 1000 Kč a 2000 Kč. Poukazy jsou k vyzvednutí na salonu Paul Allan Hair Design.

Nově rozesíláme poukazy i online, to znamená, že Vám poukaz přijde do mailu a Vy nebo obdarovaný nám jej na recepci předložíte v telefonu nebo nám řeknete kód, který je na poukazu uveden. 

Poukazy můžeme objednat telefonicky +420 775 283 575.