Ceník

Ceník

Precizní střih je základem naší práce. Střihy milujeme a rádi vám ukážeme nové trendy úpravy vlasů a finálních stylingů. Střih musí být perfektní, abyste měli co nejjednodušší práci s domácí úpravou vlasů. Kvalitně provedený střih navíc vypadá dobře i několik týdnů.

DÁMSKÝ STŘIH & STYLING VČETNĚ FOUKANÉ

Paul Allan od 990 Kč
Stylista od 550 Kč

PÁNSKÝ STŘIH & STYLING

Paul Allan od 550 Kč
Stylista od 350 Kč

DĚTSKÝ STŘIH

50% z ceny pánského střihu u stylistů.

Odborná konzultace a poradenství zdarma.

FOUKANÁ A SPOLEČENSKÝ ÚČES

FOUKANÁ

Hledáte styling, který vám dlouho vydrží? Vaše vlasy vyfoukáme, provedeme styling a dodáme vlasům maximální péči a trendy look. O vaše vlasy se postaráme s vlasovou kosmetikou TIGI Professional, L´Oréal Professionnel a Kérastase Paris, finální styling vytvoříme pomocí fénu, žehličky nebo kulmy značky GHD a TIGI Professional, které jsou maximálně šetrné k vašim vlasům.

CENÍK
Paul Allan od 440 Kč
Stylista od 350 Kč

SPOLEČENSKÝ ÚČES

Potřebujete učesat na váš svatební den, ples, večírek nebo chcete zaujmout na pracovní schůzce business casual účesem? Rádi vám pomůžeme najít ten správný účes, který vystihne vaši osobnost i momentální náladu.

CENÍK
Jednotlivé účesy jsou cenově rozřazeny dle náročnosti.

BARVA A MELÍR

BARVA

Pro barvení vlasů používáme pouze špičkové produkty značky TIGI, L´oréal Professionnel a Technicolor. Barvy jsou šetrné k vlasům a jsou testovány nejznámějšími světovými kadeřníky. Do nabídky barvení vlasů se řadí i luxusní, jemné melíry a dokonalé blond odstíny, kterými je Paul Allan vyhlášený.

CENÍK
Paul Allan a tým od 800 Kč (plus střih nebo foukaná)
Vlasový odrost od 600 Kč (plus střih nebo foukaná)

MELÍR

CENÍK
Paul Allan od 1 000 Kč (plus střih nebo foukaná)
Stylista od 800 Kč (plus střih nebo foukaná)

ODBARVOVÁNÍ A STAHOVÁNÍ

BARVA

Tak nazýváme větší barevné proměny, kdy se vlasy zesvětlují o více odstínů, nebo se provádí výraznější změna barvy. U odbarvování i stahování barvy vám uděláme diagnostiku vlasu a určíme, jestli je vhodné službu podstoupit a jaká technika je pro vaše vlasy nejšetrnější – na tom nám záleží nejvíce!

CENÍK
Od 800 Kč
Ceny dle dohody náročnosti a spotřeby materiálu.

SPECIÁLNÍ TECHNIKY BARVENÍ (OMBRÉ, BALAYAGE A JINÉ)

Tyto speciální techniky barvení vlasů spočívají například v ztmavování vybraných pramenů, pozvolném přechodu barvy tón v tónu, zesvětlenými konečky nebo v přirozeném efektu, který připomíná polibek slunce. Novinkou jsou odstíny růžového zlata, které působí velmi žensky, hřejivě, ale zároveň i lehce extravagantně.

CENÍK
Od 800 Kč
Ceny dle dohody náročnosti a spotřeby materiálu.

U všech barvení vlasů účtujeme cenu podle spotřeby materiálu. 
V případě vyšší spotřeby, která přesahuje cenu z ceníku, vás budeme dopředu informovat.

DIAGNOSTIKA VAŠICH VLASŮ A VLASOVÉ POKOŽKY

Máte jemné vlasy nebo suché vlasy? Trápí vás vypadávání vlasů? Chcete podpořit růst vlasů?

Nově vám nabízíme odbornou diagnózu vlasů a vlasové pokožky pomocí vlasové kamery od Kérastase. Na základě této diagnostiky vám naši hair stylisti doporučí přípravky, které vám pomohou vyřešit vaše problémy s vlasy.

Tato služba je pro vás zcela zdarma.

DARUJTE DÁRKOVÝ POUKAZ

Nabízíme dárkové poukazy v hodnotě 500 Kč, 1000 Kč a 2000 Kč. Poukazy jsou k vyzvednutí na salonu Paul Allan Hair Design.